Ongoing Offerings

Our centre offers a rich array of weekly ongoing offerings free to the public. No prior meditation experience required to attend. Most programs offer meditation instruction upon request. All are welcome.

Open Public Sitting Hours

List your ongoing offerings here…

 

 

Find how to get to our Shambhala Centre here.

 

Introductory

Zadowolenie w życiu codziennym - warsztaty medytacji (5 spotkań)

with Martyna Graczyk & Shastri Mirosław Flokiewicz

March 18th—April 22nd

Otwarty program będący drugim poziomem cyklu poświęconego medytacji uważności (siamatha) i jej zastosowaniu w życiu codziennym. Skierowany zarówno do osób już praktykujących, jak i do tych, które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę z medytacją. Podczas z Continue »

Poziom 1 Treningu Shambhali

with Acharya Orhun Cercel

June 1st—June 3rd

Otwarty program weekendowy poświęcony praktyce medytacji i zgłębianiu wrodzonej nam "podstawowej dobroci". Trening ma charakter świecki i skierowany jest zarówno do już praktykujących, jak i poczatkujących na ścieżce. Continue »

QiGong 1 i 2

with Acharya Samten Kobelt

August 4th—August 5th

Podstawy taoistycznej praktyki QiGong w linii Evy Wong. Nauka pierwszego zestawu wspomagających zdrowie i długowieczność łagodnych, relaksacyjnych ćwiczeń wywodzących się ze starożytnych Chin. Continue »

QiGong Poziom 3 / QiGong Level 3

with Acharya Samten Kobelt

December 7th—December 9th

Warsztaty Taoistycznego QiGong w linii przekazu Evy Wong. / Taoist QiGong workshop in the lineage of Eva Wong. Continue »